Najwyższej jakości urządzenia przeznaczone do treningu w podczerwieni. Innowacyjny spacer w podczerwieni z Vacu Activ Thermal przynosi spektakularne efekty w modelowaniu sylwetki jednocześnie gwarantując osiągnięcie doskonałej formy.

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA TECHNOLOGICZNE

Najnowsze technologie wykorzystane w Vacu Activ Thermal pozwalają na komputerowe sterowanie treningiem bez konieczności nadzoru personelu.

Wszelkie informacje odnośnie czasu spaceru, dystansu, spalonych kalorii oraz pulsu wyświetlone zostaną na konsoli sterującej, podczas gdy ty swobodnym krokiem dochodzisz do doskonałej sylwetki, formy i witalności.

Efekty działania:

 - Terapia na Vacu Activ przynosi trwałe efekty!
 - Utrata wagi do 12 kg
 - Cellulit zanika u 80% użytkowników
 - Redukcja średnio od 8 do 20 cm obwodu ciała
 - Poprawa cyrkulacji krwi i limfy
 - Wzrost przemiany materii
 - Szybsze spalanie tkanki tłuszczowej
 - Eliminacja celulitu
 - Spadek wagi ciała
 - Korzystne samopoczucie i wzrost witalności
 - Poprawa sylwetki ciała

Jak działa Vacu Activ ?

W wyniku wykonywanego ruchu na crosstrainerze lub bieżni i panującym w kapsule podciśnieniu dochodzi do polepszenia krążenia krwi w skórze i tkance podskórnej w miejscach, gdzie z natury kobiet odkładają się większe ilości tłuszczu: uda, pośladki, talia, brzuch.

Wiadomo, że tłuszcze są ważnym nośnikiem energii, potrzebnej do pracy mięśni szkieletowych. Substraty tłuszczowe, tzw. wolne kwasy tłuszczowe, pochodzące z tkanki tłuszczowej są dostarczane do mięśni z krwią.

Stąd więc, podczas ćwiczenia w Vacu Activ dochodzi do podwyższonego wyzwalania substratów tłuszczowych (wolne kwasy tłuszczowe) z tkanki tłuszczowej oraz na skutek lepszego krążenia krwi, także do ich szybszego odtransportowania do tkanki mięśniowej, gdzie w wyniku procesów utleniania, zachodzących w mitochondriach, powstaje dwutlenek węgla i woda.

Panujące w Vacu Activ podciśnienie powoduje również poprawę krążenia limfy, odpowiadającej za usuwanie nadmiernych płynów i zbędnych produktów przemiany materii. Efektem jest wygładzenia skóry, poprawa jej jędrności oraz szybka redukcja obwodu sfer problemowych: uda, biodra, talia, brzuch.

Menu
AKTUALNOŚCI I PROMOCJE
Nowość magiczna maska z LEDami
Tak oto wygląda połączenie najnowszej technologii oświetleniowej oraz odkryć NASA o wpływie światła na ludzki organizm z tradycyjną kosmetologią i medycyną naturalną. I jeśli sądzicie, że jest to tylko zwyczajna, aczkolwiek wyglądająca jak rodem z rzeczywistości a la Matrix, maseczka,...
NOWOŚĆ !!! Vellashape .
 
VELLASHAPE to najskuteczniejsza, bezinwazyjna metoda redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej całego ciała oraz Therma liftingu twarzy, szyi i okolicy oka. Pozwala na zmniejszenie obwodów ciała w bardzo krótkim czasie nawet o kilka centymetrów. Urządzenie posiada medyczny certyfikat CE dzięki czemu...
Nowość! MARINE SILICIUM TREATMENT
Luksusowy odmładzająco-liftingujący zabieg, który wykracza poza klasyczną kosmetykę. Już po jednym zabiegu skóra może wyglądać o 5 lat młodziej. Wysokoskoncentrowane składniki aktywne (kwas hialuronowy, kolagen, krzem morski, czerwone algi Meristotheca Dakarensis i JaniaRubens) oraz nowatorski masaż Derma-Stim Massage zapewniają natychmiastowy...

Facebook