Dla kogo VELLASHAPE
  
Zabiegi skierowane są do wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy pragną znaleźć skuteczne, szybkie i nieinwazyjne rozwiązanie dla problemów estetycznych twarzy i ciała bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych i powikłań. Niezależnie od rodzaju i kondycji skóry zabiegi VELLASHAPE można precyzyjnie dopasować do potrzeb i wymagań każdego Klienta szybko osiągając pożądane efekty. Głownym zadaniem urządzenia jest redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu. Najczęściej te dwa stany się łączą. Przy występowaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej stan skóry jest dodatkowo pogorszony przez cellulit. Cellulit polega na zmianach obrzękowo - włóknisto stwardnieniowych tkanki podskórnej. Proces rozpoczyna się od nadmiernego odkładania się tłuszczów w komórkach tłuszczowych co prowadzi do obrzęków i utrudnionego krążenia krwi i limfy. W wyniku tego osłabia się metabolizm komórek skóry i tkanek podskórnych. Skóra traci swą elastyczność oraz staje się wiotka i nierówna. VELLASHAPE poprzez zastosowanie czterech różnych technik: vacuum, masaż mechaniczny, RF Fale Radiowe oraz IR laser biostymulujący staje się najskuteczniejszym urządzeniem mającym na celu redukcję komórek tłuszczowych. Poprawia krążenei krwi, przepływ limfy, redukuje cellulit oraz ujędrnia skórę.
VELLASHAPE w zabiegach na ciało
 • Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej
 • Modelowanie ciała
 • Aktywacja procesu lipolizy
 • Przyspieszenie metabolizmu
 • Detoksykacja
 • Ujędrnianie biustu
 VELLASHAPE w zabiegach na twarz
 • Tharma Lifting twarzy i szyi
 • Aktywacja kolagenu i elastyny
 • Usuwanie ”chomików”
 • Redukcja zmarszczek
 • Poprawa kondycji skóry wokół ust i oczu
 • Rzeźbienie owalu twarzy
 
VELLASHAPE posiada cztery głowice zabiegowe:  trzy do zabiegów na ciało oraz jedną do zabiegów na twarz z trzema wymiennymi końcówkami na okolicę twarzy szyji  iokolice oka i dekoltu. W głowicach zastosowano najnowsze technologie oraz system obsługi. Cztery głowice o różnej wielkości odpowiadającej do różnych partii ciała wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Największa głowica MedContour przeznaczona jest do zabiegów na cieło. Wyposażona jest w ruchome rolki wykonane ze stali chirurgicznej. Duża oraz średnia głowica MedContour posiada dodatkowo elektroniczne wyświetlacze z możliwością regulowania parametrów zabiegowych bezpośrednio z niej. Wszystkie głowice wyposażone są w bardzo łatwe w demontażu i czyszczeniu końcówki zabiegowe.
Zasada działania:
 
 Głowice na ciało MedContour wykorzystują synergiczne połączenie RF, lasera IR oraz masażu zarówno podciśnieniowego jak i ruchomymi rolkami. Te wszystkie parametry zastosowane w głowicach o dość dużej powierzchni pracy działają niezwykle szybko ale jednocześnie bardzo precyzyjnie. Ich głębokie oddziaływanie na wszystkie warstwy skóry umożliwia osiągnięcie rewelacyjnych i długotrwałych efektów.
  
Głowice na twarz MedTherma są o wiele mniejsze niż te na ciało i ich działanie skupia się na innych wartościach. Therma Lifting twarzy, szyi i oka jesteśmy w stanie osiągnąć dzięki jednoczesnemu wykorzystaniu silnych, bipolarnych fal radiowych, terapii czerwonym  światłem LED oraz masażu podciśnieniowego.
 
Bezpieczeństwo i precyzja działania

Parametry techniczne urządzenia automatycznie są dopasowywane po wyborze odpowiedniej głowicy zabiegowej, tak aby bezpiecznie można było pracować na danej okolicy. Niemniej jednak każdy parametr można dopasowywać indywidualnie w trakcie zabiegu, w zależności od potrzeb i odczuć klienta. Ponieważ VELLASHAPE posiada medyczną certyfikacje, zabiegi są gwarancją uzyskania spektakularnych efektów. Urządzenie wyposażone jest w najwyższej jakości dotykowy panel LCD 10,4 cala, który jest bardzo przejrzysty i łatwy w obsłudze. Dzięki niemu obsługa VELLASHAPE jest intuicyjna. Można zastosować jeden z kilku programów dobranych do konkretnych partii ciała lub dostosować parametry urządzenia według własnych potrzeb i szybko wybrać odpowiednią głowicę, dopasować parametry techniczne i ustawić kierunek działania rolek.

Menu
AKTUALNOŚCI I PROMOCJE
Nowość magiczna maska z LEDami
Tak oto wygląda połączenie najnowszej technologii oświetleniowej oraz odkryć NASA o wpływie światła na ludzki organizm z tradycyjną kosmetologią i medycyną naturalną. I jeśli sądzicie, że jest to tylko zwyczajna, aczkolwiek wyglądająca jak rodem z rzeczywistości a la Matrix, maseczka,...
NOWOŚĆ !!! Vellashape .
 
VELLASHAPE to najskuteczniejsza, bezinwazyjna metoda redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej całego ciała oraz Therma liftingu twarzy, szyi i okolicy oka. Pozwala na zmniejszenie obwodów ciała w bardzo krótkim czasie nawet o kilka centymetrów. Urządzenie posiada medyczny certyfikat CE dzięki czemu...
Nowość! MARINE SILICIUM TREATMENT
Luksusowy odmładzająco-liftingujący zabieg, który wykracza poza klasyczną kosmetykę. Już po jednym zabiegu skóra może wyglądać o 5 lat młodziej. Wysokoskoncentrowane składniki aktywne (kwas hialuronowy, kolagen, krzem morski, czerwone algi Meristotheca Dakarensis i JaniaRubens) oraz nowatorski masaż Derma-Stim Massage zapewniają natychmiastowy...

Facebook