Efekty fitnes

Jeżeli nie mamy czasu, aby zgodnie z przyjętymi zasadami ćwiczyć, co najmniej 5 razy w tygodniu po 45-60 minut, to warto uwzględnić Vacu Activ  w swoim planie treningowym. Ta naturalna forma ruchu znana jest nam wszystkim. Ćwiczenia na Vacu Activ  mogą zrobić tak wiele dobrego dla naszego zdrowia, kondycji i wyglądu, że naprawdę warto zapoznać się bliżej z ich wykorzystaniem w swoim treningu.

Activ Slim IR 6 w 1 Touch

Urządzenie Activ Slim IR Touch łączy w sobie funkcję elektrostymulacji, sauny na podczerwień oraz drenażu limfatycznego.

Vacu Activ Excellence Touch

VacuActiv jest wyposażone w wbudowany odtwarzacz plików video oraz plików muzycznych MP3. Klient w zależności od swojej kondycji, ma możliwość wybrania najbardziej optymalnego dla siebie, programu ćwiczeniowego. Podczas ćwiczeń, istnieje możliwość śledzenia całego programu oraz jego modyfikacji.
Celem wszystkich wprowadzonych udogodnień jest sprawienie, aby ćwiczenia stały się prawdziwą przyjemnością a pożądane efekty pojawiły się jak najszybciej.

Activ Roll Professional

Vacu Active Thermal

Najwyższej jakości urządzenia przeznaczone do treningu w podczerwieni.

Innowacyjny spacer w podczerwieni z Vacu Activ Thermal przynosi spektakularne efekty w modelowaniu sylwetki jednocześnie gwarantując osiągnięcie doskonałej formy.

Menu
AKTUALNOŚCI I PROMOCJE
Nowość magiczna maska z LEDami
Tak oto wygląda połączenie najnowszej technologii oświetleniowej oraz odkryć NASA o wpływie światła na ludzki organizm z tradycyjną kosmetologią i medycyną naturalną. I jeśli sądzicie, że jest to tylko zwyczajna, aczkolwiek wyglądająca jak rodem z rzeczywistości a la Matrix, maseczka,...
NOWOŚĆ !!! Vellashape .
 
VELLASHAPE to najskuteczniejsza, bezinwazyjna metoda redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej całego ciała oraz Therma liftingu twarzy, szyi i okolicy oka. Pozwala na zmniejszenie obwodów ciała w bardzo krótkim czasie nawet o kilka centymetrów. Urządzenie posiada medyczny certyfikat CE dzięki czemu...
Nowość! MARINE SILICIUM TREATMENT
Luksusowy odmładzająco-liftingujący zabieg, który wykracza poza klasyczną kosmetykę. Już po jednym zabiegu skóra może wyglądać o 5 lat młodziej. Wysokoskoncentrowane składniki aktywne (kwas hialuronowy, kolagen, krzem morski, czerwone algi Meristotheca Dakarensis i JaniaRubens) oraz nowatorski masaż Derma-Stim Massage zapewniają natychmiastowy...

Facebook